2022-2023 Eğitim-Öğretim Güz Dönemi Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Adıyaman Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi olarak 2022-2023 eğitim-öğretim dönemi öncesinde ilk yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında ortak derslerin (5i) sınavları, güvenli çevrim içi sınav uygulamalarının yapılmasına yönelik süreçler, birim koordinatörlerinin görev tanımları ve koordinatörleri belirleme süreçlerinin yürütülmesi, Öğrenme Yönetim Sistemi kullanımına yönelik öğrencilerimize ve öğretim elemanlarımıza oryantasyon eğitim planlamalarının yapılması ve mevcut koşullar için UZEM Yönerge çalışmasının yapılması gündemleriyle yönetim kurulu toplanmıştır.

Toplantıda merkez müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ferdi DOĞAN, merkez müdür yardımcıları Öğr. Gör. Burak YILMAZSOY, Öğr. Gör. Tuncay CİGAL, yönetim kurulu üyelerimiz Doç. Dr. Gülden AKDAĞ GÜRSOY, Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin KUTLU, Dr. Öğr. Üyesi Fadime TİKBAŞ APAK, ve Öğr. Gör. Dr. Özgür ERBULUT katılmıştır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için web sitesinde bazı çerezler kullanmaktadır. Kişisel verilerin işlenmesine yönelik Aydınlatma Metni'ne ulaşabilirsiniz.