Destek Ekibi

Sayın Hocalarım;
Üniversitemizin Uzaktan Eğitime geçişinde sorunların yaşanmaması, ortaya çıkabilecek sorunların ortadan kaldırılması için mergen.anadolu.edu.tr adresi üzerinden uzaktan eğitim test süreci başlatılmıştır. Hocalarımızın sisteme giriş yaparak sistem hakkında bilgi edinmesi, sistemin kullanımının öğrenilmesi, varsa eksik-hatalı-yanlış derslerin ortaya çıkması için açılmış olunan bu adres(mergen.anadolu.edu.tr) test amaçlıdır.

 Sunum hazırlama, Sistemin kullanılması, tartışma açılması, online sınav yapılması, canlı ders oluşturma, öğrencilere mail yoluyla haber-bilgi verme, haftalık modüller oluşturma, öğrenci takibi, istatistiksel verilerin elde edilmesi, etkileşimli ders aktiviteleri vb daha pek çok işlevlerin mergen.anadolu.edu.tr adresinden test edilmesi gerekmektedir. Bu sebeple sistem test edilmek üzere kullanımdadır.

Sunum hazırlama, ders videosunun çekilmesi, sistem kullanımı, gerekli program araçlarının kurulumu-kullanımı ile ilgili bir ekip oluşturulmuştur. UZEM bünyesinde kurulan ekibimiz UZEM’de sizlere belirtilen konularda yardımcı olmaya çalışacaktır.

Öğr. Gör. Mustafa YAVAŞ 0 541 404 53 01
Öğr. Gör. İsmail İLHAN 0 555 889 02 63
Arş. Gör. Abuzer DOĞAN 0 530 183 88 02
Arş. Gör. Önder ÇOBAN 0 536 976 65 25

Uzaktan bağlantı ile destek almak için yardım dökümanını buradan indirebilirsiniz.

Video boyutunu küçültme ile ilgili yardım dökümanını buradan indirebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için web sitesinde bazı çerezler kullanmaktadır. Site politiklarımıza Gizlilik Politikası ve Çerez Politikası bağlantılarından ulaşabilirsiniz.