Destek Ekibi

Sayın Hocalarım;
Üniversitemizin Uzaktan Eğitime geçişinde sorunların yaşanmaması, ortaya çıkabilecek sorunların ortadan kaldırılması için mergen.anadolu.edu.tr adresi üzerinden uzaktan eğitim test süreci başlatılmıştır. Hocalarımızın sisteme giriş yaparak sistem hakkında bilgi edinmesi, sistemin kullanımının öğrenilmesi, varsa eksik-hatalı-yanlış derslerin ortaya çıkması için açılmış olunan bu adres(mergen.anadolu.edu.tr) test amaçlıdır.

 Sunum hazırlama, Sistemin kullanılması, tartışma açılması, online sınav yapılması, canlı ders oluşturma, öğrencilere mail yoluyla haber-bilgi verme, haftalık modüller oluşturma, öğrenci takibi, istatistiksel verilerin elde edilmesi, etkileşimli ders aktiviteleri vb daha pek çok işlevlerin mergen.anadolu.edu.tr adresinden test edilmesi gerekmektedir. Bu sebeple sistem test edilmek üzere kullanımdadır.

Sunum hazırlama, ders videosunun çekilmesi, sistem kullanımı, gerekli program araçlarının kurulumu-kullanımı ile ilgili bir ekip oluşturulmuştur. UZEM bünyesinde kurulan ekibimiz UZEM’de sizlere belirtilen konularda yardımcı olmaya çalışacaktır.

  • Öğr. Gör. Burak YILMAZSOY : 0544 529 33 45
  • Öğr. Gör. Tuncay CİGAL           : 0530 246 00 06

Uzaktan bağlantı ile destek almak için yardım dökümanını buradan indirebilirsiniz.

Video boyutunu küçültme ile ilgili yardım dökümanını buradan indirebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için web sitesinde bazı çerezler kullanmaktadır. Kişisel verilerin işlenmesine yönelik Aydınlatma Metni'ne ulaşabilirsiniz.